ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19906 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Marpo dokončil desku v Nashvillu

0 jsk 31.5.2024

Raper Marpo dokončil nahrávání svého devátého studiového alba Cowboys & Dreamers, které vyjde ve druhé polovině července pod hlavičkou vydavatelství Universal Music.

„Máme hotovo a musím říct, že je to zvláštní pocit, protože jsem si nahrávání desky v životě tak neužil. A to už jsem nahrával v Austrálii, na Novém Zélandu, v Joshua Tree v Kalifornii, v Modern World Studiu v Bristolu nebo Rockfield Studiu ve Walesu,“ popisuje Marpo a dodává: „Věřím, že jsme přivezli opravdový klenot i díky tomu, že jsme tentokrát nechali vznikat desku přímo ve studiu. Já tu nechal všechno, neskutečně mě to bavilo a jsem vděčnej za tuhle nezapomenutelnou zkušenost. V Nashvillu jsme zapustili kořeny, na podzim se sem totiž zase vrátíme.“

Produkce alba se opět ujal Marcus Tran. O míchání a mastering se postaral Leland Elliott, jenž má za sebou spolupráci s takovými jmény jako například Yelawolf nebo Jelly Roll, který nyní patří k největším hudebním hvězdám v USA.

Mezi hosty na albu nechybí ani slavný americký raper Struggle Jennings. „Na Instagramu se navzájem sledujeme už asi 5 let a párkrát jsme se bavili i o spolupráci. On má ale tak nabitý kalendář, že to vyšlo až letos. Přijel za námi do studia, nahrál jednu sloku a skvěle jsme si pokecali. Setkání s ním bylo určitě životním zážitkem,“ vypráví nadšeně Marpo.

Prvním místem, kde si fanoušci budou moci album Cowboys & Dreamers pořídit, bude oblíbený TroubleGang Fest, který kapela pořádá po několikaleté pauze 13. července v Benátkách nad Jizerou.

Oficiální křest alba proběhne 17. srpna v rámci koncertní série Prague Open Air v Ledárnách Braník, kam za Marpem pochodem dorazí jeho oddaní fanoušci, kteří si říkají TG Army.

Tagy: