ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9162 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Markéta Konvičková a Michal David nazpívali duet

0 jsk 8.2.2018

Markéta Konvičková nazpívala společnou píseň duet s Michalem Davidem. Píseň s názvem Už svítá (autor hudby: Michal David, autor textu: Petr Šiška), zazní premiérově v rámci chystaného letního turné Michala Davida 2018 a dokonce se k duetu chystá také jeho klipová verze.

Konvičková bude zároveň také hostem tohoto turné, a tak navazuje na své předchozí úspěchy a těší se na spolupráci. Málokdo asi ví, že Michal David se s Markétou zná už od jejich patnácti let, kdy po jejím úspěchu v Superstar byl jedním z prvních autorů, který ji napsal jednu z prvních písní s názvem Nenech mě čekat.

„Píseň od Michala, byla vlastně úplně první písní, kterou jsem měla možnost nahrát v profi studiu. Tenkrát to pro mne byl splněný sen a něco nepředstavitelného. Navíc to byla nádherná spolupráce. Dokonce mi moje první profesionální album pokřtili právě Michal s Leošem Marešem. Takže já se opravdu na spolupráci s Michalem v rámci jeho turné už moc těším. Jednak s ohledem na to, že se známe od mých začátků, a také proto, že jeho koncerty jsou vždy plné skvělých fanoušků, kteří dokážou vytvořit opravdu nezapomenutelnou atmosféru,“ říká Markéta.