ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8961 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Marilyn Manson vydá desáté studiové album

0 jsk 25.9.2017

Marilyn Manson vydá 6. října desáté album Heaven Upside Down. Bude obsahovat deset skladeb, které byly nahrány v Los Angeles. Umělec na jejich realizaci spolupracoval s producentem Tylerem Batesem, jenž se podílel i na jeho předchozím albu Pale Emperor.

Deskou se prolínají témata násilí, sexu, politiky i romance. Skladba We Know Where You Fucking Live zachycuje temnou frenetickou oblast, která z Mansona pro mnohé udělala téměř Bohu rovnou osobu. V Kill4Me naléhá na fanoušky, aby mu byli bezmezně oddaní a v Say10, v níž prohlašuje, že je legendou, ne výmyslem, se noří do nových žánrů, jakým je v té skladbě trap.

Mansonova hudba v kombinaci se specifickým uměleckým vyjádřením odmítá konzervativní hodnoty, je protiváhou k americkému snu a společně vytváří ikonu, jež vnikla nejenom do hudebního, ale i do módního, televizního a filmového průmyslu, a jejíž otisky jsou patrné napříč celou moderní kulturou. Má za sebou dvacet let na scéně a i nadále dokáže svou kontroverzí šokovat, znechucovat a zároveň fascinovat.

V rámci svého turné k nové desce vystoupí 19. listopadu v pražské Tip Sport Areně.