ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5332 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Marika Gombitová vystoupí v prosinci v Praze

0 Redakce 12.4.2017

Královna slovenské pop music Marika Gombitová během letošního adventu vystoupí na svém jediném letošním koncertu, pro který si vybrala pražskou Tipsport Arénu. 2. prosince 2017 v ní zazpívá své nejslavnější hity a na jevišti přivítá osobnosti nové generace, kterou svou hudbou inspirovala. Účast na vánočním koncertu Sen Mariky Gombitové potvrdili již Adam Mišík a Martin Chodúr.

Gombitová patří mezi nejúspěšnější slovenské zpěvačky a skladatelky. Ještě nedávno nikdo netušil, že opět vystoupí před publikem. Její legendární hlas po velmi dlouhé době zazněl až v rámci turné kolegy a přítele Mira Žbirky – Road to Abbey Road tour 2016. Silné a pozitivní reakce tisíců fanoušků v ní probudily odhodlání, a tak o letošním adventu vystoupí v Tipsport Aréně v Praze na jediném a exkluzivním koncertu v Česku i na Slovensku.

Zazpívá „best of“ a o další známé hity se podělí talentovaní a úspěšní interpreti z nejmladší generace zpěváckých hvězd z Čech a Slovenska, kteří ji obdivují a uznávají jako jednu z nejlepších umělkyň naší doby.

Psali jsme: Marika Gombitová a Miro Žbirka spolu pojedou na turné