ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26756 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Marika Gombitová si notuje s Martinem Chodúrem a míří do Prahy

0 jsk 28.11.2017

Slovenská zpěvačka Marika Gombitová míří do Prahy. Již v sobotu 2. prosince jí čeká v Tipsport aréně její letošní jediný koncert s názvem Sen Mariky Gombitové. Setká se na něm i se svým oblíbeným zpěvákem Martinem Chodúrem. A aby byla v kondici, každý den dopoledne cvičí doma a odpoledne nezanedbává ani zkoušky se svou skupinou.

Marika Gombitová se v těchto dnech intenzivně připravuje a zkouší na svůj první autorský koncert, který se uskuteční v sobotu 2. prosince od 19 hodin v pražské Tipsport aréně. Koncert, který bude moderovat Alexander Hemala, bude výjimečný tím, že na něm zaznějí výhradně autorské skladby Mariky.

„Na koncert jsem si jako hosty přizvala mladé zpěváky z Čech, Moravy i Slovenska, takže bude tak trochu i předzvěstí oslav 100. výročí vzniku Československa. A všichni budeme zpívat skladby, ke kterým jsem napsala hudbu,“ prozradila Marika Gombitová.

Ze Slovenska do Prahy přijedou Celeste Buckingham, Adam Ďurica, Emma Drobná a Laco Bubnár, českou republiku budou zastupovat Adam Mišík, Sabina Křováková, Emma Smetana, Tereza Kerndlová a Martin Chodúr, který již zazpíval minulý rok na Gombitové narozeninovém koncertě.