ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22998 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Marika Gombitová představí v Praze svůj sen

0 jsk 10.11.2017

Slovenská zpěvačka Marika Gombitová v těchto dnech intenzivně zkouší a připravuje se na svůj autorský koncert, který se uskuteční v předvánočním čase v Praze. Fanoušci si můžou do kalendáře poznačit datum 2. prosince. V ten den se bude v pražské v Tipsport aréně konat koncert s názvem Sen Mariky Gombitové. Bude výjimečný tím, že na něm zaznějí výhradně autorské skladby Mariky.

„Těším se, že jako hosty přivítám mladé a talentované hudebníky od nás i z Čech a Moravy a všichni budeme zpívat skladby, ke kterým jsem napsala hudbu,“ prozradila Gombitová, která má jako skladatelka na svém kontě hity jako Koloseum, Paradiso, Zem menom Láska, Nenápadná, nebo Úlomky spomienok, podle kterého pojmenovala i svou vzpomínkovou knihu.

Z mladých českých zpěváků se ba vystoupení jako hosté představí Martin Chodúr, Sabina Křováková, Emma Smetana, Tereza Kerndlová a Adam Mišík. Během večera zazní hity Koloseum, Paradiso, Kam idú ľudia?, Prosba, Na rozlúčku a mnohé další. Mariku bude na pódiu doprovázet známá slovenská kapela Štefana Bugaly a její hosty orchestr pod vedením dirigenta Dalibora Kaprase.