ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5504 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Marika Gombitová pozvala na koncert Emmu Smetanu i Emmu Drobnou

0 Redakce 5.9.2017

Zpěvačka a skladatelka Marika Gombitová (na snímku) dokončila line up svého vánočního koncertu, který se uskuteční už za tři měsíce, 2. prosince v pražské Tipsport Aréně. Hvězdné hosty doplní zpívající herečka Emma Smetana a vítězka čtvrté řady soutěže Česko Slovenská SuperStar Emma Drobná.

Legendární Marika Gombitová na jevišti přivítá osobnosti nové generace, které svou hudbou inspirovala – její autorské písně zazpívají také Celeste Buckingham, Tereza Kerndlová, Sabina Křováková, Adam Ďurica, Martin Chodúr, Adam Mišík, Ladislav Bubnár a dětský sbor Coro Piccolo. Marice se tak splní dávné přání, aby její autorské písně žily i v podání mladých interpretů. Po celý večer bude hosty doprovázet orchestr pod vedením dirigenta pana Dalibora Kaprase.

„Pozvání jsem přijala ze tří důvodů. Za prvé se mi líbí, že jde o večer složený výhradně z jejích autorských písní. Za druhé Mariku vnímám jako mimořádně silnou ženu, která se příkladným způsobem dokázala vyrovnat s osudem a za třetí je Marika Gombitová jedním z mála předlistopadových umělců, kteří se dokázali dostat na vrchol československé pop-music, aniž by podlézali režimu a morálně se zdiskreditovali. Za to si jí vážím,“ poznamenala Emma Smetana.