ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12721 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Marie Rottrová & Janáčková filharmonie v hale

0 jsk 26.6.2024

Vánoční galakoncert Marie Rottrová & Janáčková filharmonie Ostrava proběhne 22. prosince 2024 v 19 hodin v pražské O2 areně. Vstupenky se začnou prodávat 29. června od 10 hodin.

„Moji drazí příznivci a fanoušci, jak se zpívá v jedné krásné písničce, sny se mají plnit o Vánocích. Já mám letos to štěstí, že si o Vánocích můžu jeden sen splnit a doufám, že u toho budete i Vy. Můj letošní vánoční koncert totiž doprovodí i Janáčkova filharmonie Ostrava, kterou léta obdivuji. Doprovod mých léty osvědčených hitů a vánočních písniček těmito 80 ostravskými filharmoniky vůbec nebude vše,“ napsala k němu zpěvačka.

„Janáčkova filharmonie Ostrava mi totiž vyšla vstříc a v jejím zpracování, s jejími sólisty a čtyřicetičlenným sborem na mém koncertu zazní i Vánoční mše, kterou složil můj tatínek Vladimír Rotter, ostravský skladatel, varhaník a sbormistr, když mi byl jeden rok.

Tatínkovu krásnou Vánoční mši poslouchala už od dětství u nás doma, na zkouškách chrámového sboru i o Vánocích v kostele a je odjakživa nedílnou součástí vánočních svátků mé rodiny. Mým snem o těchto Vánocích je, aby Vás právě skvělá ostravská filharmonie seznámila s tatínkovou půvabnou Vánoční mší, kterou jsem si tolik zamilovala. Letošní poslední adventní neděle v O2 areně pro mne bude vskutku sváteční den a doufám, že bude i pro Vás. Těším se a na viděnou, vaše Maruška,“ dodala.

(foto: Lenka Hatašová)