ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4911 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Marianne Faithfull teď pracuje na filmu

0 Redakce 16.9.2010

Zpěvačka Marianne Faithfull a herec Jonathan Rhys-Mayers si společně zahrají ve filmové  adaptaci povídky Alberta Cohena Belle Du Seigneur.Hlavním tématem příběhu je milostný románek židovského úředníka Solala, kterého hraje Rhys-Mayers, s protestantskou ženou jednoho z jeho spolupracovníků. Hlavní ženskou postavu ztvární ruská herečka Natalia Vodianová, v další roli se představí i Marianne Faithful, která má s hereckou profesí velké zkušenosti. V jedné z dalších rolí by se měl objevit také herec Olivier Martinez.

Faithfull se zatím naposledy jako zpěvačka představila albem Easy Come, Easy Go, které vyšlo v únoru loňského roku a byly na něm coververze písniček Morriseyho, Dolly Parton, Billy Holiday nebo skupiny Black Rebel Motorcycle Club. Její zatím poslední film se jmenuje Wave. Premiéra ho čeká na začátku příštího roku.

Faithfull prohlásila, že momentálně se bude věnovat pouze natáčení filmu a od hudby si dočasně odpočine. Nad dalšími písničkami prý začne přemýšlet nejdříve v roce 2012.

JŠp