ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10352 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mariah Carey zveřejnila nesprávnou verzi singlu

0 jsk 18.11.2013

Tým americké zpěvačky Mariah Carey zveřejnil nesprávnou verzi jejího nového singlu The Art of Letting Go. Sama vokalistka se o chybě dozvěděla až 14. listopadu, tři dny po vydání písně na Facebooku. Fanouškům se za to omluvila a ihned zveřejnila správnou verzi.

Následně se jim svěřila, jak moc ji omyl mrzí, a přiznala, že je z celé situace smutná. Chybu prý způsobil nový zvukař, jehož jediným úkolem bylo stisknout tlačítko na klávesnici, zatímco zbytek týmu a několik zaměstnanců Facebooku poslouchal skladbu, která byla určena ke zveřejnění.

Carey také zdůvodnila, proč se na pochybení přišlo až po třech dnech. „Byla jsem zaneprázdněná odpovídáním na vaše otázky během našich kontaktů. Neměla jsem důvod pochybovat o tom, že byl zveřejněn finální mix,“ objasnila.

Sama se prý vždy zapojuje do celého procesu výroby alb. „Záleží mi na každé odlišnosti ve zvucích nebo tónech. I když se vám rozdíly mezi oběma verzemi mohou zdát zanedbatelné, do písně The Art of Letting Go jsem vložila svůj čas, úsilí a emoce. Pravý mix představuje formu, v jaké jsem chtěla, abyste si ji vyslechli,“ řekla.

Čtyřiačtyřicetiletá interpretka se nakonec rozhodla ponechat na svém Facebooku přístupnou i starou verzi, aby fanoušci mohli porovnat rozdíl. „Chci, abyste si ji vyslechli tak, jako byste ji se mnou poslouchali poprvé, a odpovím vám potom na jakékoli dotazy týkající se písně,“ napsala.

Tagy: