ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15152 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mariah Carey nahradí v soutěži American Idol Jennifer Lopez

0 Petr Hašek 25.7.2012

Americká zpěvačka Mariah Carey se dohodla s tvůrci televizní soutěže American Idol a v roli porotkyně nahradí svou pěveckou kolegyni Jennifer Lopez. Ta odešla proto, že se rozhodla více věnovat vlastní kariéře.

Kromě ní v American Idol nedávno v roli porotce skončil i zpěvák Aerosmith Steven Tyler. Zůstal jen Randy Jackson, jenž v soutěži účinkuje od jejího začátku, tedy od roku 2002. Není ale zatím jasné, jestli se představí i v nové sérii.

O dohodě s Mariah Carey informoval prezident Fox Entertainment Kevin Reilly v pondělí na letním setkání představitelů Television Critics Association v Beverly Hills.

„Ve skutečnosti máme jednoho porotce, se kterým jsme se dohodli teprve nedávno. Je to umělec, jehož se soutěžící snaží napodobovat, snaží se zpívat jeho písničky. Protože jsme se s ním dohodli teprve před několika dny, tak nemůže být v tuto chvíli s námi,“ uvedl Reilly a následně vytočil zpěvaččino telefonní číslo a přepnul hovor na hlasitý odposlech.

„Jsem nadšená, že budu součástí American Idol. Velmi jsem dnes chtěla být s vámi, abych vám to řekla osobně. Myslím ale, že už víte, že se to celé stalo strašně rychle. Nemohu se dočkat, až to všechno za pár měsíců začne,“ řekla účastníkům setkání zpěvačka.

JŠp