ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6333 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Marek Ztracený se vydá v září do hal

0 jsk 24.8.2021

Marek Ztracený prožívá skvělé období. Díky speciálnímu koncertnímu projektu Tour de Léto 2021 přivezl radost, zábavu, nabitý program, a hlavně své písně do různých míst republiky. Na dvaceti převážně vyprodaných open air akcích se na něj přišlo podívat více než padesát tisíc diváků.

Atmosféra byla vždy fantastická a všichni účastnící, a to jak ti v publiku, tak i na pódiu, si společně užívali mimořádný zážitek. Tour de Léto 2021 se tak zaslouženě stává festivalovou událostí letošního domácího hudebního léta.

Na úplný závěr tohoto turné však díky aktuálním vládním nařízením a opatřením zároveň padlo rozhodnutí o uskutečnění halového turné Restart 2021. Začne 8. září Brně, pokračovat bude 15. a 16. září v pražské O2 areně, 25. září v Pardubicích a 2. října v Ostravě.

„Promysleli jsme to ze všech stran a úhlů a vyhodnotili, že když nám konečně vládní nařízení umožnila koncerty v O2 areně, Brně, Ostravě a Pardubicích uskutečnit i za cenu menších kompromisů, půjdeme do toho a uděláme všechno pro to, abyste dostali skvělý zážitek. Je to vlastně pokus o malý zázrak a bereme to jako obrovskou výzvu. Že i v téhle době to jde. Že i v téhle době se mohou lidé bavit a na chvíli hodit starosti za hlavu,“ oznámil Ztracený prostřednictvím svých sociálních sítí.

(foto: Petr Kurečka)