ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7033 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Marek Ztracený hovořil s Hitrádiem

0 jsk 22.6.2023

Marek Ztracený dal Hitrádiu exkluzivní rozhovor po vystoupení v Edenu. V něm prozradil, jak se mu na koncertě hrálo se synem, že v nejbližší době chystá dokument a že #SměrWembley nebyla nadsázka, ale reálně o tomto životním cíli v horizontu dalších let uvažuje.

Moderátorovi Dominikovi Vršanskému například prozradil, že se v zákulisí koncertu točil dokument s názvem Cesta do Edenu. „Štáb a kamera se mnou byly pořád, tak jsem z toho byl v počátku nesvůj, ale pak jsem si zvykl a teď se trochu divím, že vlastně nejsou tady,“ řekl s úsměvem. „Dokument se bude dlouho stříhat a myslím, že dřív než na podzim nebo před Vánocemi ven nepůjde.“

„Cesta do Edenu byla neuvěřitelně zajímá a jak já zpívám jsou cesty rovný a klikatý, tak to nebylo vždycky úplně jednoduchý. Možná jen nakousnu, že pár dní před oznámením koncertu v Edenu to vypadalo, že tam nakonec nebude moct být. Vznikla tak myšlenka, že budeme v Letňanech,“ svěřil se zpěvák na Hitrádiu s tím, že když dokončil přípravy na Letňany a už měl hotovou i grafiku, tak se nakonec pár dní před koncertem přeci jen domluvil a koncert se vrátil do Edenu.

„Pak když už byly ty koncerty oznámené, tak už se zase měly přesouvat zpátky. Myslím, že až to budu v dokumentu vyprávět, tak pár lidí bude kroutit hlavou, jak neuvěřitelný to bylo. Je to fakt, jak z Hollywoodu a už se těším, až to pak lidem ukážeme,“ naznačil Marek Ztracený obsah dokumentu.

Jedním ze silných momentů na koncertu byl okamžik, kdy si s ním přišel na bicí zahrát zpěvákův dvanáctiletý syn Marek. Jak jeho vystoupení zpěvák hodnotí? „Můj syn byl neuvěřitelný. Na tohle opravdu nikdy nezapomenu. Na to, jak tam nakráčel můj syn, který nikdy není moc rád mezi hodně lidmi a nemá rád kamery a tak. Dal to tak, že to vypadalo, že to dělá celý svůj život. Já jsem se snažil mu dávat nějaké rady, on to ale vůbec nepotřeboval. A jednou jsem se na něj otočil, když hrál a on mrkal na holky v první řadě. Byl skvělý a zahrál to moc hezky,“ odpověděl Hitrádiu pyšný otec.

„Mimochodem ono lidi samozřejmě viděli, jak hraje, ale když hrajete takový koncert, tak máte sluchátka. V těch vám jde klik strašně nahlas a vy musíte hrát podle toho kliku a musíte se fakt soustředit a není to legrace. To má často i dospělý člověk problém, ale malej se u toho smál a hrál do toho kliku. Byl to jeho první koncert, tam 32 tisíc lidí, a tak jsem si říkal, co chce dělat teď dál?“ řekl se smíchem Ztracený.

Moderátor Dominik Vršanský z Hitrádia se také chytil tématu, které po koncertě rezonuje na sociálních sítích, kde si Marek Ztracený pod hashtagem #SměrWembley vytyčil další cíl. „Jako, opravdu? Jako, ne že bych Ti nevěřil… Ale opravdu? Myslíš to vážně?“ dotazoval se moderátor. „Myslím to vážně. Ale pravda je, že by bylo dobré si to téma trochu osahat, aby to nevypadalo, že jsem se zbláznil úplně a nečekala na mě venku před Hitrádiem sanitka do Bohnic.“

(foto: Petr Kurečka)