ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27729 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Marek Vašut se vrátil do ringu

0 jsk 22.3.2016

Letos uplyne 30 let od premiéry českého filmu Pěsti ve tmě. Hlavní rolí boxera Vildy Jakše tehdy hereckou kariéru odstartoval Marek Vašut. Nyní opět vstoupil do ringu. Stalo se tak 15. března v hotelu Olšanka v Praze při příležitosti 23. galavečera Manažerské extraligy boxu (MEB). Marek Vašut se zde poprvé oficiálně představil coby nový patron MEB a také průvodce vzrušujícím večerem, ve kterém vedle heroických boxerských výkonů dostala prostor i charita.

Marek Vašut na Pěsti ve tmě vzpomíná rád a to hned z několika důvodů. Třeba proto, že díky režisérovi Jaroslavu Soukupovi, který uvěřil pětadvacetiletému oplácanému herci bez boxerských zkušeností, že zvládne zahrát šampiona, získal první hlavní roli.

„Vzpomínám i na legendárního prvorepublikového promotéra české mlátičky Franty Nekolného, pana Malinského, který mi dal spoustu cenných rad,“ říká Vašut: „Ale nejvíc samozřejmě vzpomínám na Jardu Tomsu, mého trenéra, českého boxera, hokejistu, zakladatele české kaskadérské školy, který se v průběhu skoro ročního natáčení stal mým dobrým přítelem, stejně jako slavný fighter Rosťa Osička, se kterým jsme tehdy spárovali.“

Tagy: