ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20065 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Marek Lambora ukázal v Půlnoční zpovědi svoje mladší já

0 jsk 27.4.2023

V seriálové novince Půlnoční zpověď se Marek Lambora opět objeví jako kněz Albert Mach. Tentokrát půjde krimi příběh i daleko do minulosti a odkryje staré křivdy a tajemství. Především to, že se svou sestrou Stelou vyrůstal v dětském domově, a bude objasněno, proč spolu léta nemluvili.

Osmidílná mini série Půlnoční zpověď se natáčela v létě 2021 a hlavní dvojici tvoří rozhádaní sourozenci Stela Skoumalová (Markéta Plánková) a Albert Mach (Marek Lambora).

„Chtěly jsme připravit projekt, který by byl pro diváky napínavý, plný emocí, a hlavně zábavný – takový oddychový román do vlaku nebo na letiště. Vznikl tak příběh o psycholožce Stele, u které si její klientka nechala záhadnou kabelku. Přidaly jsme jí problematického bratra Alberta a to, že vyrůstali v dětském domově. Spíš než klasickou detektivku jsme chtěly probudit emoce, protože emoce a vztahy jsou základem každého dramatického příběhu. Do toho jsme během natáčení připravovaly Poslední oběť jako nový příběh sourozenců Stely a Alberta, co si k sobě našli cestu! S novým dějem a postavami. Seriály se doplňují, ale rozhodně na sebe nenavazují! Divák se k nim může vracet nezávisle a nezáleží, který z nich si pustí dřív,“ popisují zrod příběhu autorky Kateřina a Jitka Bártů.

Na obrazovky televize Prima tak míří Půlnoční zpověď, kde se díky minulosti diváci seznámí s mladšími já hlavních hrdinů. Děti vyrůstaly v dětském domově a na růžích rozhodně ustláno neměly. O malého Alberta se v příběhu postaral Adam Vojtek a Stelu ztvárnila Agáta Tandlerová. Malý Adam, syn rockera Pepy Vojka a tanečnice Jovanky Vojtkové, je před kamerou ostřílený matador a kameru má rad.

„Na place mě kromě natáčení baví sledovat a zjišťovat, co a jak funguje a proč to tak je. Kameramany, ostřiče, osvětlovače… Hned potom mě nejvíc baví prověřovat catering a místní zajímavosti,“ prozrazuje malý herec, který nedostal od scenáristek snadný úkol. „Nejtěžší bylo hrát smutného, vážného a ubrečeného,“ prozrazuje malý herec, kterého si autorky Kateřina a Jitka Bártů vybraly na první dobou.