ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6070 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Manželská krize po sedmi letech, Charlie Straight končí!

0 Lucia Daňková 21.10.2013

Lépe řečeno, dává si pauzu na dobu neurčitou. Mezi členy už delší dobu panují neshody a logicky houstne atmosféra. Mít kapelu je jako být ve vztahu. Nikoli však ve dvou, ale ve čtyřech.  „Za těch sedm let jsme spolu zažili neuvěřitelné věci, které nás formovaly. Lidi se ale mění, takže je přirozené, že se každý z nás posunul jinam a naše vize o tom, kam by měla kapela směřovat, se rozešly,“ vysvětluje baskytarista Honza Cienciala.

Zpěvák Albert Černý dodává, že ve chvíli, kdy bylo jasné, že atmosféra ve skupině není ideální, bylo zbytečné pokračovat stejnou cestou. „Podle mě by měl člověk dělat věci v životě na sto procent a nebát se změny,“ říká.

Koncertování a hraní se vzdát nechce. „Budu psát písničky, zpívat a žít hudbou naplno, s bubeníkem Pavlem Pilchem už pracujeme na něčem novém,“ objasňuje.

S fanoušky se třinečtí Charlie Straight po sedmi letech loučí novou písní a klipem Crush On a Hooligan, a také naživo. V Prachaticích 8.listopadu, o den později v Lounech a 26.listopadu na rozlučkovém koncertě v Brně.

„Možná bude celá tato situace pro veřejnost a naše fanoušky nepochopitelná, protože se nám zvlášť v poslední době začalo hodně dařit. Ale bylo by zbabělé nutit se do dalšího pokračování jen proto, že máme úspěch. To by už nebylo straight, ale spíš fake,“ uzavírá celou záležitost Honza Cienciala.