ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7652 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Manžel Amy Winehouse požádal o rozvod

0 Redakce 15.1.2009

Blake Fielder-Civil požádal o rozvod se známou zpěvačkou. Jako důvod uvedl její nevěru.

Advokát Fielder-Civila Henri Brandman o tom informoval v oficiálním prohlášení. „Můžu potvrdit, že jsem byl pověřen zahájením rozvodového řízení na základě nevěry Amy."

Jak před časem odhalil britský bulvární plátek Sun, Winehouse byla nevěrná svému manželovi v době, kdy si on odpykával trest (za napadení) ve vězení.
Fielder-Civil, který se s Amy oženil v roce 2007 na Miami a zatáhl ji do tvrdých drog, jak se sám nedávno přiznal, nyní dochází do rehabilitačního centra pro drogově závislé.

Samotná Amy před pár dní prohlásila, že je čistá a že plánuje v brzké době začít nahrávat nový materiál. V rozhovoru pro News Of The World tvrdila, že na dovolené na St. Lucii na začátku nového roku přestala brát drogy. „Než jsem odjela, viděla jsem svou fotku v novinách a říkala jsem si: ,Hoka, musíš se dát do pořádku, jinak brzy umřeš… Byla jsem deprimovaná, brala jsem drogy a necítila v sobě žádný život. Domov se stal pro mě peklem. Utekla jsem z něj. Jsou tam všude drogy. Ať udělám cokoliv, všichni si myslí, že jsem mimo kvůli drogám, i když v polovině případů měli pravdu, byla jsem. Ale tady se cítím tak klidná a vyrovnaná, a poprvé můžu s jistotou říct, že jsem venku z drog. Ničeho jsem se nedotkla od té doby, co jsem sem dorazila – roky jsem se necítila tak dobře. Všechno co jsem teď dělala, bylo, že jsem si četla knížky, opalovala se a popíjela koktejly. A to všechno mě vedlo k tomu, že jsem se zase zaměřila víc na svou kariéru.“ V rozhovoru se Winehouse, jejíž poslední deska Back To Black z roku 2006 se těšila obrovskému prodejnímu úspěchu, dostala také k tomu, že začíná připravovat nový materiál. „Po nocích jsem si většinou složila několik písni na piánu jen pro legraci, ale teď začínám opět přemýšlet o nahrávání. Chci v některých z nových skladeb ukázat, jak jsem teď šťastná."