ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25124 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mandrage vyjedou na své nejnákladnější turné

0 jsk 21.1.2016

Na své zatím největší a nejnákladnější turné vyrazí 26. února z Plzně skupina Mandrage. Na šestnácti koncertních zastávkách podpoří novinkové album Potmě jsou všechny kočky černý.

Aktuální program postavený jak na nových písničkách, tak i největších hitech, doprovodí výpravná scéna, na kterou jsou fanoušci kapely zvyklí. Bílou barvu, která doprovázela Mandrage v posledním roce nahradí stříbrná a koncepční design s disko koulemi, zrcadly nebo blýskavými kostýmy.

„Naše nejnákladnější turné bude plné her se zrcadly a světlem. Inspirovali jsme se u velkých slavných triků kouzelníků jako Houdini či Copperfield. Ti všichni využívali spoustu zrcadel k tomu, aby mohli být v jeden okamžik na dvou místech najednou. Zrcadla jsou spojena i s celou dekadentní semdesátkovou pop kulturní scénou, ze které jsme občas čerpali i hudebně na nové desce. Takže čekejte i zrcadlové disko koule a blýskavé kostýmy,“ popisuje bubeník Mandrage Matyáš Vorda.

V devadesátiminutovém hudebním setu kapela zvládne přehrát celé nové album, které proloží nejzásadnějšími skladbami z minulých desek. V roli předkapel se postupně představí Animé a Electric Lady.

(foto: Jan Zeman)

Tagy: ,