ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5731 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mandrage odstartují rok 2018 s novou deskou a turné

0 jsk 16.1.2018

Plzeňská skupina Mandrage zahájí rok 2018 ve velkém stylu. V lednu vydá novou desku s názvem Po půlnoci (Universal Music) a na začátku února vyjede na Mandrage Tour 2018. První z koncertů proběhne 2. února v pražském Foru Karlín a na něj navážou koncerty v Liberci, Pardubicích, Brně, Ostravě, Plzni a Českých Budějovicích.

Nová deska Po půlnoci bude obsahovat dvanáct píísní, na kterých se hudebně i textově podíleli všichni členové Mandrage. Autorsky rozmanité nahrávky doplní také cover písně Malí sráči od kapely Zuby Nehty.

Oproti poslední desce nabídnou Mandrage po hudební stránce více kytarových a rockových prvků, čímž se částečně navrátí ke svým počátkům. Chystané album vzniká ve spolupráci s producentem Arminem Effenbergerem, jeho Chicsound studiem a RedBull Music Studios v Berlíně, o závěrečný mix desky Po půlnoci se stará Lukáš Martínek ze Svárovského studia.

K desce Po půlnoci vyrazí kapela Mandrage na turné, jehož jarní část proběhne v únoru a březnu. Kromě nové tvorby představí také nový vizuál a originální a poutavou show, která bude po technické stránce ještě náročnější, než tomu bylo na posledním tour kapely.

Mandrage Tour 2018
2. 2. Praha, Forum Karlín
8. 2. Liberec, Dům kultury Liberec
9. 2. Pardubice, ABC Klub
14. 2. Brno, Sono Centrum
15. 2. Brno, Sono Centrum
17. 2. Ostrava, Dům kultury Akord
2. 3. Plzeň, Kulturní dům Peklo
3. 3. České Budějovice, Kulturní dům Vltava

(foto: Jan Zeman)