ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22963 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mandrage naplánovali podzimní turné

0 jsk 4.5.2018

Plzeňská skupina Mandrage, vyrazí na začátku října na své podzimní turné. Během dvou měsíců, při nichž navštíví patnáct českých měst a slovenskou Bratislavu, zahraje posluchačům nejen novinky z letošní desky Po půlnoci, ale i své největší hity.

„Na jaře jsme odehráli koncertů jen málo, tak se těšíme, že si to teď na podzim vynahradíme. Písničky z posledního alba hrajeme moc rádi, turné si užijeme,“ shoduje se celá kapela, jejíž jarní turné bylo zcela vyprodané, a i nyní chystá velkolepou show s bohatými vizuálními efekty.

Turné Mandrage odstartují 5. října v Boskovicích a hned další den odehrají koncert i u našich slovenských sousedů v Bratislavě. Následně navštíví čtrnáct měst včetně České Lípy, Jindřichova Hradce, Ústí nad Orlicí, Karlových Varů nebo Kladna. „Naplánovat turné se show, kterou jsme si na sebe vymysleli, nebylo snadné, všechna ta technika se ne úplně všude vejde. Nakonec se to ale podařilo tak, že nemusíme dělat žádné kompromisy a jsme schopni zahrát koncert, který bude znít i vypadat tak, jak chceme,“ pochvaluje si bubeník Matyáš Vorda.

(foto: Jan Zeman)

Tagy: ,