ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28780 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Madonnu prý v devatenácti znásilnili

0 jsk 7.10.2013

Americká zpěvačka Madonna v rozhovoru pro magazín Harper’s Bazaar prozradila, že se jako devatenáctiletá stala obětí znásilnění. Stalo se to v prvním roce jejího příchodu do New Yorku, kde se ve druhé polovině sedmdesátých let snažila prorazit jako tanečnice.

„New Yorku nebyl takový, jak jsem si ho představovala. Nepřivítal mě s otevřenou náručí. Během prvního roku na mě mířili pistolí, znásilnili mě na střeše, kam mě dotáhli s nožem za mými zády, a třikrát mi vykradli byt. Netuším proč, jelikož jsem neměla nic cenného kromě rádia, a to mi ukradli už při prvním vloupání,“ uvedla Madonna, která údajně přišla do New Yorku s 35 dolary v kapse.

„Snažila jsem se být profesionální tanečnicí. Na nájem jsem si vydělávala pózováním na hodinách malování. Dívala jsem se na lidi, kteří se zase dívali na mě, jak tam stojím nahá,“ dodala dnes pětapadesátiletá zpěvačka.

Na vrcholu hudební scény se drží už přes třicet let a kromě muziky se věnuje navrhování šatů, psaní knih pro děti či filmu. Zahrála si například ve filmovém muzikálu Evita (1996) a za svůj výkon získala Zlatý glóbus. V roce 2011 se v kinech objevil snímek WE, který režírovala.

Tagy: