ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28892 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Madonna vydá kolekci World Tour 6. září

0 Redakce 22.8.2013

Americká popová zpěvačka Madonna vydala loni album MDNA a absolvovala k němu světové turné. Přineslo 88 vyprodaných koncertů ve 29 zemích, přičemž je vidělo více 2,2 miliónů fanoušků. Zpěvačku na koncertní sérii vedle desetičlenné živé kapely doprovázelo pod vedením muzikálového režiséra Kevina Antunese i pětadvacet vynikajících tanečníků. Společně s Madonnou nabídli dvouhodinou podívanou, kterou světová popová scéna jen tak nenabízí.

Již 6. září se v prodeji objeví koncertní CD, DVD a Blu-ray nazvané World Tour. „Madonna strávila šest měsíců sestavováním a stříháním jednotlivých záběrů z hned několika různých koncertů, které snímalo třiceti kamer. Péči věnovala každému záběru i tomu nejmenšímu detailu, aby kreativní vizi celé show dovedla do naprosté dokonalosti. Každá píseň je jako krátký film. Je to lepší než jakýkoli 3D film,“ komentuje chystaný záznam režisér a vrchní editor Danny B. Tull.

„Má show je jako cesta… cesta ducha z temnoty na světlo. Částečně je to filmově-muzikálové divadlo, část je podívaná pro oči a část intimní umělecké vystoupení,“ vysvětluje své pojetí koncertu zpěvačka

Během koncertního turné, při němž se vše točilo především kolem loňské studiovky MDNA, jež se vyhoupla na 1. místo prodejních hitparád ve 35 zemích světa, zpěvačka samozřejmě nezapomněla ani na své legendární hity. Kromě novinek Girls Gone Wild a Gang Bang na koncertech připomněla i hity Hung Up, Express Yourself, Vogue, Open Your Heart, Like A Prayer či Celebration.

Tagy: