ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18031 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Madonna v hudbě pauzíruje, točí film

0 Redakce 7.5.2010

Americká zpěvačka Madonna neplánuje v blízké budoucnosti vydat žádné nové album a nepřidá prý ani jinou svou hudební aktivitu. Rozhodla se totiž, že se hodlá naplno věnovat natáčení filmu nazvaného W. E. Plánuje ho točit od léta letošního roku a přípravy na realizaci jí momentálně zabírají všechen čas.

Jsem tím projektem vysloveně posedlá. Dělám na něm už dva a půl roku. Začala jsem ho připravovat, když jsem skončila natáčení Filth And Wishdom, který měl premiéru v roce 2008. Myšlenku na film W. E. jsem ale měla v hlavě už předtím. Filth And Wishdom jsem natočila proto, že jsem neměla právo točit velký film, aniž bych měla za sebou nějaký krátký. Naučila jsem se na něm film dělat,“ prozradila zpěvačka.

Madonna se v oblasti kinematografie snaží prosadit už delší čas. Začínala jako herečka a za titulní roli ve filmovém muzikálu Evita (1996) získala Zlatý globus. Na svém kontě má ale též několik Zlatých malin, které se udělují za nejhorší herecký výkon. Její režijní debut Filth And Wishdom kritika nepřijala příliš vřele.

JŠp