ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5140 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Má smrt byla nehoda, sdělil Michael Jackson ze záhrobí

0 jsk 17.6.2013

V Los Angeles stále probíhá soud mezi pozůstalými po Michaelu Jacksonovi a agenturou AEG Live, která měla v roce 2009 v Londýně uspořádat comebackové koncerty Krále popu. Jackson nečekaně skonal 25. června 2009 a koncem roku 2011 byl za jeho neúmyslné zabití odsouzen ke čtyřem rokům vězení jeho osobní lékař Conrad Murray.

Zpěvákova matka Katherine žádá v novém soudním přelíčení po promotérech koncertů 40 miliard dolarů jako odškodné za synovu smrt. Tvrdí, že manažeři agentury AEG Live najali doktora Murrayho a nutili ho, aby jejímu synovi podával léky na spaní, aby byl schopen náročnou sérii koncertů absolvovat. Podle ní jsou tím pádem odpovědni za jeho smrt.

Šéfem společnosti AEG Live je Randy Phillips, který přišel aktuálně u soudu s obhajobou, jež v sále vyvolala salvy smíchu. Podle ní ho exmanželka amerického zpěváka Lionela Richieho Brenda kontaktovala s tím, že skrze médium i přímo komunikovala s mrtvým Jacksonem. Ten jí údajně sdělil, že jeho smrt byla nehoda. Tím očistil i Murrayho, jenž je ve vězení.

Po přednesu obhajoby vznesl advokát rodiny námitky, že jde jen o „bláboly“. Přihlížející dav v soudní síni ho podpořil smíchem. Soud ale překvapivě námitky zamítl a potvrdil přijetí důkazu do spisu.