ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20807 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lucie pustí fanoušky do kuchyně

0 jsk 19.1.2018

Okolnosti vzniku jednoho z nejočekávanějších českých alb roku, nové nahrávky Lucie po šestnácti letech, doprovázejí přísná opatření. Možnost nahlédnout do zkušebny kapely a podívat se na zkoušku dostali po několika měsících tajných příprav jako první fanoušci kapely.

Lucie je na svém facebooku vyzvala, aby nahráli a poslali video, kde hrají svoji nejoblíbenější písničku skupiny. Toho nejlepšího nakonec vyberou osobně David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P.B.Ch. Vítěz kromě možnosti být s kapelou ve studiu vyhraje i podepsanou luxusní kytaru PRS, kterou do soutěže věnovaly kytary.cz.

„Stačí na mobil natočit alespoň třicetisekundové video, jak fanoušek hraje jakoukoliv písničku Lucie. Může ji zazpívat a capella, doprovodit se u toho na nástroj nebo si ji klidně střihnout s celou kapelou. Je to jen na jeho představivosti,“ říká Ladislav Vajdička z managementu BrainZone, pod který legendární kapela přešla. Video je pak podle něj potřeba uložit na jakékoliv úložiště a poslat Lucii link se jménem a krátkým popisem na adresu: [email protected].

„My každou verzi uploadujeme na speciální YouTube kanál a ty nejlepší budeme sdílet i na našem facebooku,“ dodává. Podle Davida Kollera si muzikanti Lucie každé video poctivě pustí. „Budeme ale také rádi, když nám na facebooku s výběrem pomůžete i svými lajky,“ vyzývá fanoušky. Uzávěrka soutěže je 31. ledna 2018. Kytaru PRS Guitars SE Standard 22 do soutěže věnovaly kytary.cz

Tagy: