ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6502 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lucie přeložila symfonické turné, v létě vyrazí na sérii koncertů

0 jsk 14.6.2021

Kapela Lucie kvůli přetrvávající koronavirové krizi a omezením pro kulturní akce ve vnitřních prostorách přesouvá své podzimní halové turné se symfonickým orchestrem Lucie v opeře na rok 2022. Její fanoušci však o koncerty ochuzeni nebudou, skupina pro ně přichystala na letošní léto sérii mimořádných vystoupení, která startuje už 25. června v Boskovicích.

„K turné Lucie v opeře jsme od začátku přistupovali jako k výjimečnému projektu, který měl našim fanouškům nabídnout nezapomenutelný zážitek. Nejen po hudební, ale i vizuální stránce, pro kterou jsme přes rok připravovali scénu. Bohužel však v tuto chvíli stále není jasné, za jakých podmínek bude možné na podzim v halách koncertovat, a proto jsme se rozhodli turné odložit na dobu, kdy bude možné arény naplnit na sto procent a bez obav si každý plánovaný večer společně vychutnat tak, jak si to představujeme,“ vysvětluje skupina Lucie důvody předkladu turné se symfonickým orchestrem, které se mělo uskutečnit letos na podzim.

Pro letošní léto kapela připravila malé turné s rockovým programem v krásných a osobitých prostorách, kde budou mít návštěvníci ke kapele mnohem blíže, než je tomu ve velkých halách. Turné Dotkni se Lucie začne již 25. června v Boskovicích a nabídne patnáct zastávek, z nichž na většině míst skupina ještě nikdy nekoncertovala.

Po úvodní zastávce Lucie vystoupí v Hradci Králové (26. 6.), Českém Krumlově (5. 7.). Mikulově (7. 7.), Kopřivné (14. 7.), Třeboni (15. 7.), Pardubicích (25. 7.), na Konopišti (8. 8.), v Ostravě (11. 8.). Jihlavě (15. 8.), Malé Skále (22. 8.), Praze (24. 8.), Plzni (6. 9.), Ústí nad Labem (16. 9.) a Brně (19. 9.).

Tagy: