ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28714 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lucie Bílá vydá další vánoční album

0 jsk 10.10.2017

Lucie Bílá vydá 27. října nové vánoční album s příznačným názvem Bílé Vánoce Lucie Bílé II. Celkem třináct novinek, včetně překvapivého autorského i pěveckého spojení s písničkářkou Radůzou.

Sedm let po vydání multiplatinového vánočního alba Bílé Vánoce Lucie Bílé přichází zpěvačka s novou sváteční kolekcí třinácti písní. „Když jsem vydala první vánoční album, věděla jsem, že nebude poslední. Právě teď je ta pravá chvíle pro druhé, sváteční a novinkové. S Petrem Maláskem jsme natočili třináct nádherných vánočních písniček. A já už se nemůžu dočkat, až se všechny rozletí do světa…,“ říká Bílá.

Album vznikalo v osvědčeném týmu Lucie Bílá a Petr Malásek, který je nejen hudebním dramaturgem alba, muzikantem, ale také a v neposlední řadě autorem šansonové písně Řekněte dětem, jež celé album uzavírá.

„K Vánocům patří široká škála emocí: od čisté rozesmáté radosti přes starosti s přípravami, určité bilancování, až po smutek a vzpomínky na blízké, kteří je již s námi nemohou trávit. Toto všechno jsme se snažili zachytit na novém albu Bílé vánoce Lucie Bílé II. Po prvním vánočním albu, které vyšlo před sedmi lety a neslo se více v duchu tradičních a lety prověřených vánočních skladeb, jsme se nyní všichni snažili proniknout životu trochu více na zoubek a vystihnout barevnost nálad, které sebou tyto svátky nesou. Skvělé texty písničkářky Radůzy a textaře Václava Kopty nám v tom byly vynikajícími pomocníky, a nic z toho by nefungovalo, nebýt fantastického výkonu Lucie, která opět prokázala, že na poli emocí a hlasové magie bude stěží hledat konkurenci…“ glosuje vznik alba hudební producent Petr Malásek.