ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15279 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Louis Tomlinson nabízí ve filmu All Of Those Voices pohled na cestu ke slávě

0 jsk 28.2.2023

Když loni v dubnu zahrál bývalý člen One Direction Louis Tomlinson ve vyprodaném Foru Karlín v Praze, byl to nejen jeden z prvních velkých koncertů po covidové šedi, ale hlavně splněný sen několika tisíc jeho oddaných fanoušků.

Na další tisíce se očividně nedostalo, protože britský muzikant a svého času jedna pětina populárního boybandu One Direction, ohlásil, že se letos na podzim vrátí. A rovnou do O2 areny. Ještě předtím si ale jeho show budeme moci vychutnat v přítmí kinosálu. Warm-up na podzimní koncert se koná 22. a 25. března 2023.

Film All Of Those Voices je osvěžujícím a realistickým pohledem na hudební cestu Louise Tomlinsona, zpěváka, kterému cestu ke slávě pomohlo vydláždit působení v kapele One Direction, jednom ze světově nejpopulárnějších boybandů vůbec. Obvyklé naleštěné pozlátko podobných filmů tady nenajdete.

Je to nezkreslený a realistický pohled na život a kariéru Louise Tomlinsona, který prostřednictvím dosud neviděných soukromých záběrů a pohledů do zákulisí loňského světového turné nabízí nejen intimní příběh jednoho světově proslulého muzikanta, ale klade si i otázku, jaké to je být hudebníkem v současném rychlém světě. Je to příběh houževnatosti, který vede od hvězdných výšin, až ke dnu osobní tragédie, cesta ze slavné skupiny k sólové dráze.

Louis Tomlinson k filmu řekl: „Tohle je něco, na čem jsem pracoval roky. Jsem nadšený, že film konečně můžu poslat do světa. Říkal jsem to už asi milionkrát, ale mám ty nejlepší možné fanoušky, jaké si muzikant může jenom přát. A protože vím, že pro mě vždycky udělají více než je třeba, chtěl jsem se o tenhle příběh podělit svými slovy.“

Snímek režíroval Charlie Lightening, který stojí za cenami ověnčeným dokumentem o Liamu Gallagherovi z Oasis As It Was. Vypráví příběh Louise Tomlinsona bez pozlátka, s odzbrojující upřímností a citlivostí.