ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5483 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lostprophets ukončili činnost

0 jsk 3.10.2013

Členové velšské kapely Lostprophets ohlásili prostřednictvím Facebooku konec činnosti. Důvodem je obvinění jejich zpěváka a zakládajícího člena Iana Watkinse ze sexuálních trestných činů.

„Téměř rok poté, co jsme začali čelit našemu zármutku, oznamujeme to, nad čím jsme už nějaký čas přemýšleli. Nemůžeme se dále věnovat Lostprophets. Vaše láska a podpora za těch patnáct let byla úžasná a budeme vám navždy vděční za všechno, co jste nám dali. Při pohledu na další fáze života můžeme jen doufat, že budeme mít kolem sebe nadále dost tak oddaných a inspirativních lidí, jakými jste byli vy,“ napsali Jamie Oliver, Lee Gaze, Mike Lewis, Stuart Richardson a Luke Johnson.

Watkins čelí čtyřiadvaceti obviněním včetně obvinění ze zneužívání miminek, dětí a vlastnictví pornografie se zvířaty. On sám všechna obvinění odmítá. Soud by se měl uskutečnit 25. listopadu.

Zpěváka obvinili v prosinci minulého roku uprostřed turné, přičemž ostatní členové kapely krátce na to zveřejnili oficiální stanovisko, že jsou z vyšetřování svého dlouholetého spoluhráče a přítele v šoku.

Poslední album Lostprophets se jmenuje Weapons a vyšlo v dubnu loňského roku.

Tagy: