ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27170 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Losers Cirque Company uvede představení Mimjové

0 jsk 23.9.2020

Novocirkusový soubor Losers Cirque Company uvede v pátek 25. září v nově otevřeném Divadle Bravo! v pražském Braníku premiéru rodinného představení Mimjové. V hlavní roli se vystřídají v alternaci Vanda Hybnerová, Anna Polívková nebo Irena Kristeková.

Inscenace Losers Cirque Company nejsou jen plné špičkové akrobacie, ale elegantně propojují i světy dalších divadelních žánrů. V dobrodružném příběhu Mimjů tak nechybí dechberoucí akrobatické výstupy, pantomima ani humor. To vše pod taktovkou režiséra, spoluautora inscenace a představitele mistra Mimjů Radima Vizváryho, držitele Ceny Thálie.

Jako v každé správné pohádce budou diváci přihlížet boji dobra a zla: vládkyně temnoty si svými nadpřirozenými schopnostmi podmanila skoro celou Zemi a zastavit ji může pouze zkušený znalec bojových umění v doprovodu svých učňů v podání Jindřicha Panského, Matyáše Ramby a Matese Petráka.

Promyšlené kostýmy, hudba a lightdesign netradiční pohádku pozvedají na zcela novou úroveň. Na zábavné pantomimicko-akrobatické podívané soubor pracoval přes rok i s ohledem na odloženou březnovou premiéru.