ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10972 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Losers Cirque Company otevře svou scénu

0 jsk 23.6.2020

Novocirkusový soubor Losers Cirque Company má napilno. Na podzim otevírá vlastní divadlo a připravuje dvě premiéry. Novým domovem pro soubor bude branické Divadlo Bravo!, se kterým má velké plány. Pod taktovkou architektonického ateliéru A69 hodlá vrátit bývalému Branickému divadlu jeho někdejší lesk a slávu.

V současné situaci, kdy Losers nemohli vystupovat, oblékli montérky a přiložili ruku k dílu. Slavnostní otevření divadla se uskuteční 13. září a součástí bude pestrý hudebně-divadelní zdarma přístupný program.

Losers Cirque Company vstup na vlastní scénu oslaví na konci září premiérou. Ke spolupráci přizvali přední osobnost současné české pantomimy Radima Vizváryho, držitele Ceny Thálie, a poprvé ve své historii uvedou představení pro rodinné publikum s názvem Mimjové. V hlavní roli se v alternaci představí Vanda Hybnerová či Anna Polívková. Začátek listopadu bude ve znamení premiéry novocirkusového kabaretu Cizinec opět v režii Radima Vizváryho s Janem Cinou a Erikou Stárkovou v hlavní roli.