ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9463 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V Los Angeles pochovali Chrise Cornella

0 jsk 29.5.2017

Zesnulého amerického zpěváka a hudebníka Chrise Cornella pochovali v pátek na Hollywood Forever Cemetery v Los Angeles. Na soukromém obřadu se s ním kromě rodiny a blízkých rozloučili i jeho kolegové z kapel Soundgarden a Audioslave.

Obřadu se zúčastnili i hudebníci Lars Ulrich a James Hetfield z Metalliky, Dave Navarro a Perry Farrell z Jane’s Addiction, zpěvák Joe Walsh, kytarista Nile Rodgers, zpěvačka Courtney Love, Gavin Rossdale z kapely Bush, Pharrell Williams či herci Brad Pitt, James Franco a Christian Bale.

Smuteční projevy přednesli Tom Morello ze zmiňované skupiny Audioslave, herec Josh Brolin, baskytarista Jeff Ament z Pearl Jam, filmový producent Eric Esrailian a Kim Thayil a Matt Cameron ze Soundgarden. Chester Bennington a Brad Delson z kapely Linkin Park zase před přítomnými vystoupili s písní Hallelujah od Leonarda Cohena.

Smuteční obřad zahájila Linda Ramone, která prozradila, že Cornella pochovali vedle jejího manžela, punkrockového hudebníka a zakládajícího člena formace Ramones Johnnyho Ramonea.