ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5841 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lola pokřtí videoklip s Jaromírem Jágrem

0 jsk 14.12.2016

Pražská poprocková kapela Lola před časem zahájila spolupráci s hokejovým klubem Rytíři Kladno a to tím, že pro něj napsala skladbu Kladnou hlavou, ke kterému byl natočen i videoklip. A protože je text v podstatě i o kladenské hokejové legendě Jaromíru Jágrovi, bylo jasné, že v klipu nesmí chybět.

Motivační videoklip, který vznikl k bonusové skladbě z alba …Jako divoký koně se jmenuje Kladnou hlavou a ukazuje to, že ačkoliv se může zdát váš sen nesplnitelný, je třeba jít za ním a udělat pro to maximum. V klipu se objeví kromě Jaromíra Jágra a kapely Lola také A-tým Rytířů Kladno včetně věhlasných trenérů, olympijského vítěze z Nagana Pavla Patery a vítěze Stanley Cupu Františka Kaberleho.

Křest videoklipu proběhne už tento týden, a to rovnou dvakrát. Ve středu 14. prosince v pražském baru Coming Soon na Andělu od 20 hodin proběhne vánoční koncert, při němž se společně se speciálními hosty videoklip pokřtí. Mezi těmi, které zatím kapela odtajnila, jsou bratři Petr a Pavel Vrzákovi z kapely UDG, další jména LOLA zatím tají a dá se předpokládat, že budou pro fanoušky překvapením až do samotné akce.

Ve čtvrtek 15. prosince se kapela se svojí show přesune do Kladna, kde se v baru Dundee Jam akce uskuteční ještě jednou, a to nejen pro kladenské hokejové fanoušky.