ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12568 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Linkin Park vydají desku a budou aktivní přes MySpace

0 Redakce 12.7.2010

Na internetových stránkách americké formace Linkin Park se objevila zpráva o vydání  nového studiového alba. Bude se jmenovat A Thousand Suns  a vyjde 13. září. Spolu s Mikem Shinodou z kapely nad jeho produkcí dohlížel slovutný Rick Rubin. Tito dva už se produkčně postarali o předešlou kolekci Minutes To Midnight (2007).

Kapela také oznámila, že prvním singlem z nového alba bude The Catalyst, který se do světových rádií dostane 2. srpna a souběžně bude umístěný na MySpace v profilu Linkin Park.

Ještě  předtím se ale kapela, MySpace a fandové propojí v Linkin Park, Featuring You, speciální promoakci dávající všem jedinečnou šanci vytvořit společně novou píseň, vycházející z kusů nahrávky v srpnu následujícího oficiálního singlu. Vítězové akce budou vybráni samotnou kapelou a dostanou příležitost se podílet na příštím albu nebo si s Linkin Park zahrát na turné k zářijové novince.

Již od 9. července 2010 si tedy na www.myspace.com/linkinpark můžete stáhnout audio stopu s úryvky z The Catalyst. Fandové je mohou přímo využít k doplnění či úpravě, ale také mohou nabídnout úplně vlastní motivy, natočené a poslané na tuto stránku. Jejich nahrávky budou všem nabídnuty ke komentování či další hudební úpravě.

Akcí Linkin Park, Featuring You začíná dlouhodobá spolupráce kapely a MySpace. V průběhu příštích čtyř měsíců tak mohou být fandové  všude na světě účastníky koncertů, dostanou spoustu informací  a budou v  kontaktu s Linkin Park způsobem dosud na MySpace nevídaným.

„Naše alba jsou především nositeli kapelních hudebních myšlenek a plánů, ale ponechání kousku místa nápadům našich fandů nám připadá jako logické potvrzení skvělých vztahů,“ řekl  Mike Shinoda. „Vůbec nevíme, do čeho jdeme, ale bude to určitě výborná zábava. Naši fanoušci mají mnoho kreativity. Jsem si tedy jist, že přijdou s něčím úžasným.”

Kapela také ohlásila podzimní evropské turné, které začne 20.října v berlínském O2 World  a skončí 11. listopadu v londýnské O2 Areně.

tz