ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28815 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Linkin Park skládají pro Transformers 2

0 Redakce 29.4.2009

Linkin Park vyslali zprávu, že pracují na hudebním doprovodu k chystanému filmu Transformers 2, který má zaútočit na kina 24. června.

Půjde jednak o píseň, která by podle Mika Shinody měla být vystavěná na „těžkém syntezátorovém zvuku” a prý „vytváří zajímavou souhru mezi organickým rytmem a robotickým zvukem kláves.” Linkin Park ale mají spolupracovat i na samotném soundtracku. Píseň se totiž použije jako jedno z hudebních témat a filmem se bude prolínat v různých variacích. Skupina tak bude skládat s hlavním autorem hudby Hansem Zimmerem. Ten je například autorem hudebního doprovodu k Temnému rytíři, za který dostal cenu Grammy. Je také držitelem Oscara za Lvího krále a za svou kariéru už filmovou hudbu tvořil s popovými muzikanty jako je will.i.am, RZA (Wu-Tang Clan) a Omar Rodriguez (Mars Volta).

Linkin Park už zazněli v prvním díle Transformers, jejich píseň What I´ve Done z desky Minutes To Midnight hrála k závěrečným titulkům. V současné době kapela připravuje své další studiové album, které by se mělo objevit na pultech příští rok.

MV