ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13730 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Limitovaná edice Beatles v Hard Rock Cafe

0 jsk 23.7.2020

Pražská pobočka Hard Rock Cafe na Malém náměstí v Praze se rozkládá na čtyřech patrech, v nichž jsou čtyři pulzující bary i obchod Rock Shop, který prodává originální zboží.

Hard Rock Café ve spolupráci s vydavatelstvím Apple Records & Sony Music vytvořilo speciální limitovanou edici oblečení oslavující padesáté výročí od vydání alba Beatles Abbey Road, které vyšlo v roce 1969. Kolekci tvoří mikiny, trička nebo bundy s obalem desky. Fotka na jejím obalu se stala jednou z nejslavnějších a nejvíce parodovaných v historii populární hudby. Limitovanou edici tvoří také trička s podobiznami všech členů kapely.

Sortiment Rock Shopu se nově rozšířil o pánské a dámské sluneční brýle. Brýle vytvořila s HRC španělská značka Northweek, která se na jejich výrobu specializuje a připravila hned několik variant. Návštěvníci zde najdou sportovní, ale i casual variantu.

Další novinkou je parfém, jenž je opět k dostání v dámské i pánské verzi. Na flakónu vůně je navíc speciální odepínací pin. K nákupu svěží letní novinky je jako dárek také mini černý batůžek.