ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6673 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lily Allen v kampani společnosti John Lewis

0 Redakce 14.11.2013

Britská zpěvačka Lily Allen je letos oficiálním patronem tradiční vánoční kampaně. Součástí reklamního spotu společnosti John Lewis je její verze skladby Somewhere Only We Know od britské kapely Keane.

Lily Allen byla jedním z prvních interpretů, kterému k nahrávací smlouvě a věhlasu pomohl internet a sociální sítě. Vydala dvě alba, s debutem Alright, Still, kterého se celosvětově prodalo přes dva a půl milionu kopií, se dostala do nominací na ceny Grammy, Brit Awards a MTV Awards. Pro ostřejší slovo nešla nikdy daleko, před časem byla dokonce za napadení fotografa krátce vězněna. Ačkoli posléze oznámila konec pěvecké kariéry, natočila loni duet True Love s Pink a médii proskočila informace o nové desce.

Být součástí vánoční kampaně John Lewis je v Británii poměrně prestižní a může to mít značný vliv na kariéru, což jistě potvrdí zpěvačka Gabrielle Aplin. Pro loňský spot natočila vlastní verzi skladby The Power Of Love od Frankie Goes To Hollywood a následně s ní vystoupala až na vrchol anglického singlového žebříčku, když porazila konkurenci v čele s One Direction.

Tagy: