ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13037 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lidé si nejčastěji pletou text skupiny Eurythmics

0 jsk 16.7.2013

Písnička Sweet Dreams (Are Made Of This) britské formace Eurythmics (na snímku) má text, který si lidé nejčastěji pletou. Ukázal to průzkum, kterého se zúčastnilo 1 350 respondentů. Téměř třetina lidí si myslí, že Annie Lennox v písničce zpívá: „Sweet dreams are made ​​of cheese“ místo „Sweet dreams are made ​​of this“.

Na druhé místo se ve stejném žebříčku dostala Rihannina skladba We Found Love. Lidé totiž často místo „We found love in a hopeless place“ slyší „We found Dove in a soapless place“. Na třetí pozici je skldba Constant Craving od k.d. Lang. Dvacet procent respondentů si myslí, že zpívá „Can’t Stand Gravy“. Deset procent účastníků ankety zase přiznalo, že píseň Dude (Looks Like a Lady) od Aerosmith se podle nich jmenuje Do It Like A Lady.

V žebříčku, který sestavil hudební portál Spotify, jsou i hity od Bon Joviho, Paula Younga či Eltona Johna. Více než polovinu respondentů rozčiluje, když někdo zpívá nesprávné texty a 35 procent z nich přiznalo, že se velmi stydí, když se to stane jim. Sedm procent lidí pak v anketě tvrdilo, že se v textech nikdy nemýlí.

Tagy: