ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6130 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Libora Pavlata vydává nové album Až se znova narodím

0 jsk 20.5.2022

Třetí studiové album zpěváka a hudebníka Libora Pavlaty obsahuje jedenáct písní a bonusovou skladbu Až se znova narodím, ve které hostují František Černý a Karel Holas z Čechomoru, Vašek Bláha z kapely Divokej Bill, Matěj a Jan Homolovi z kapely Wohnout nebo zpěvačka Sabina Křováková. Album bude za účasti těchto hostů pokřtěno 25. května ve stylovém Jam Rock Pubu U Stolu v Hradci Králové.

Titulní singl Až se znova narodím ze stejnojmenného alba, který spolu s Liborem Pavlatou nazpívali a zahráli přední čeští zpěváci, měl premiéru loni. Videoklip nahlíží do studia, kde se píseň točila a produkce se ujal Matěj Pavlata ze studia MP Videos. Fanoušci klip velice vřele přijali a za několik měsíců měl již několik set tisíc zhlédnutí. Pracovní název této písně je Reinkarnační, protože vychází z filozofií východních národů a indiánů severní Ameriky, podle nichž se opět naše duše narodí za pouhé dva až tři týdny, jen v jiném těle a v okamžiku porodu zapomene minulý život.

Libor Pavlata k tomu dodává: „Skladba je věnována všem, co žijí pro životy druhých. Není to jen v souvislosti s dnešní podivnou dobou, protože píseň vznikla ještě před obdobím viru, ale je pro všechny, kteří nejsou jen sobci a umí žít i pro druhé.“