ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4774 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Liam Payne z One Direction s prvním albem

0 jsk 23.10.2019

Bývalý člen britsko-irské kapely One Direction Liam Payne vydá debutové album LP1. Na trhu se objeví 6. prosince letošního roku. Deska bude mimo dosud nevydaného materiálu obsahovat singly Strip That Down, Polaroid, For You a Stack It Up.

Debutového singlu Strip That Down, na kterém Payne spolupracoval s rapperem Quavem, se prodalo více než 11,5 milionů kopií a celkem si připsal téměř dvě miliardy streamů. Mezi další singly zpěvákovy sólové kariéry patří Bedroom Floor, Get Low nebo Familiar s králem reggaetonu J Balvinem, který strávil 16 týdnů v tabulce předních britských hitů.

Album se nahrávalo na různých lokacích, mezi které patří Londýn, New York a Los Angeles. Mezi autory a producenty, se kterými Liam v procesu nahrávání spolupracoval je Ed Sheeran, Ryan Tedder, Zedd, Jonas Blue nebo Steve Mac.

„Z debutové desky jsem nadšený. Za poslední roky jsem zažil velké množství úžasných momentů, které byly zdrojem mé inspirace. Pracoval jsem s mnoha talentovanými lidmi, abych mohl vydat album, které konečně věrně reprezentuje to, kým jsem. Na to jsem velmi pyšný,” přibližuje desku Liam.