ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27257 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Liam Gallagher kritizoval hitparádové hvězdy

0 Redakce 2.4.2010

Bývalý zpěvák skupiny Oasis Liam Gallagher si opět pustil pusu na špacír. Ostře kritizoval hvězdy hudebních hitparád za to, že už nemají další ambice a chybí jim pokora. On sám prý se kdysi na vrcholcích hitparád objevil proto, že těžce pracoval a byl si vědom, že chce-li se tam udržet, jeho práce nikdy neskončí.

Nahrajou jeden pitomej hit a hned skončí na odvykací klinice. Přitom vůbec nepíšou dobré písničky, neskládají klasické pecky, které by mohly přetrvat jako hudba Beatles nebo Rolling Stones. Jediní, kteří to po nich dokázali, jsme byli my – Oasis. Budeme v tom pokračovat i ve svých dalších projektech,“ hřímal Gallagher.

Připomeňme, že Oasis se rozpadli loni v létě po roztržce mezi bratry Liamem a Noelem Gallagherovými. Od té doby spolu nejsou v kontaktu, jen se občas napadnou přes média. Noel, autor největších hitů Oasis, přemýšlí o sólové dráze. Liam naopak založil kapelu, ve které jsou i další bývalí členové Oasis.

Noel nedávno poprvé  od rozpadu mateřské skupiny vystoupil v Royal Albert Hall v Londýně. nezazpíval ale žádnou novou písničku. „Ještě je čas,“ vysvětlil.

JŠp