ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22880 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lety mimo nahrávají nové studiové album

0 jsk 13.6.2018

Pražská kapela Lety mimo se na scéně pohybuje již od devadesátých let a vydala pět studiových alb, tři EP a dvě výběrová cédéčka.

Na podzim tohoto roku kluci připravují nové, šesté album, které právě v těchto měsících vzniká ve studiu Sounddevice Borise Carloffa a ve studiu producenta Aleše Zenkla. Lety mimo si vždy zakládali na kvalitním zvuku a spolupráci s těmi nejlepšími studii. Technicky se na albu podílejí dlouholetý spolupracovník kapely a kamarád Šmity (Roe Deer, Luno) a Lukáš Chromek (Airfare, Ewa Farna).

„Jelikož poslední album Válka světů vyšlo na apríla 2015, přišlo nám, že je načase přijít s něčím novým. Ukázalo se, že máme úžasnou podporu fanoušků, kteří nás opět podpořili na crowfundigovém portálu hithit.com, za což jim velice děkujeme! Zatím máme rozpracováno deset věcí,“ řekla kapela.

Jako první singl připravují Lety mimo Party Bitch, lehce kontroverzní píseň, kterou již hrají na některých koncertech a ke kterému připravují videoklip z letních festivalů a jejich zákulisí.

Tagy: ,