ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20540 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Létofest s Wanastowími Vjecmi, Ewou Farnou či Markem Ztraceným

0 Redakce 4.7.2017

Již 15. července odstartuje Létofest, série jednodenních festivalů v osmi městech po celé České republice. Vystoupí na ní Wanastovi Vjecy (na snímku), Ewa Farna, Marek Ztracený a mnoho dalších.

Od poloviny července do začátku září se téměř každou sobotu postupně v osmi českých městech uskuteční rodinný festival Létofest. Ten přiveze české hvězdy v čele s  kapelou Wanastowi Vjecy, která o sobě v loňském roce dala vědět novým albem Alchymie. Fanoušci se mohou těšit také na Marka Ztraceného, který s sebou na některé koncerty přiveze Martu Jandovou, dále také na Ewu Farnou, Michala Hrůzu s Kapelou Hrůzy, skupinu Mandrage, Slzu, Lenny, slovenské pankáče Iné Kafe a mnoho dalších.

V čase mezi hlavními koncerty budou moci návštěvníci objevovat nové regionální kapely. Na každé z osmi zastávek je čeká až pět místních mladých kapel, které dostanou šanci vystoupit před početným publikem Létofestu na druhém pódiu.

Specialitou brněnské zastávky 19. srpna bude jedinečné vystoupení Karla Gotta a také spolupráce s brněnskou fotbalovou ikonou, Petrem Švancarou. Koupí vstupenky přes jeho webové stránky mohou fanoušci přispět na údržbu stadionu Za Lužánkami, kde se akce také uskuteční.