ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5080 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Letní scéna Divadla Bolka Polívky v amfiteátru na Kraví hoře

0 jsk 5.6.2024

Divadelní prázdniny? To je Letní scéna Divadla Bolka Polívky! Letos se na přehlídku toho nejlepšího z jeho vlastního repertoáru, ale i na tituly spolupracujících divadel mohou již podeváté těšit nejen diváci v Brně.

V moravské metropoli se bude hrát v amfiteátru na Kraví hoře od poloviny června do poloviny srpna s přestávkou v prvním červencovém týdnu. V tom čase totiž zamíří Letní scéna opět i do Slavkova a Mikulova.

V amfiteátru, který se nachází v zadní části areálu koupaliště v Brně na Kraví hoře, zahájí Divadlo Bolka Polívky svoji produkci pod otevřeným nebem v pondělí 17. června 2024. Úvodním představením se stane kultovní komedie DNA, v níž Bolek Polívka exceluje s dcerou Annou.

Vladimír Polívka pak po boku svého otce vystoupí hned následující den jako Šašek a syn. Z tradičního jeviště svého nového působiště v Bílém domě pod otevřené nebe přenese Bolek Polívka také svůj autorský projekt Sága aneb Vizovský zázrak. Poprvé se tak stane 19. června a úsměvný živočichopis se sem vrátí i v druhé části letní scény (15., 16., a 24. července).

V pátek 21. června se v rámci Letní scény Divadla Bolka Polívky uskuteční v amfiteátru na Kraví hoře zahajovací večer festivalu Meeting Brno. „Těšíme se na naše vzácné hosty, kterými budou influencer Karel „Kovy“ Kovář, syrská lékařka Rola Hallam, filozofka Alice Koubová a ředitelka nadace BLÍŽKSOBĚ Marcela Murgašová,” zve k návštěvě večera Martina Viktorie Kopecká, prezidentka festivalu Meeting Brno a husitská farářka.