ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12266 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Letní filmový trhák Sebevražedný oddíl míří do tuzemských kin

0 Richard Winter 28.7.2016

Jeden z velmi očekávaných filmů letošního léta už se řítí do vašich kin! Snímek Sebevražedný oddíl mohou fanoušci vidět ve všech multiplexech Cinema City již od 3. srpna 2016. Aby toho nebylo málo, tenhle sebevražedný masakr si mohou všichni návštěvníci vychutnat ve všech formátech, které kino nabízí, a to ve 2D, 3D, 4DX nebo na mega plátně v IMAX.

Je to dobrý pocit, být ten zlý, je to cool a je to zatraceně sexy – svatouškům odzvonilo, teď přichází Sebevražedný oddíl! Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty za všemožné brutality nebo ohavnosti, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu! Zvládnou to? Nebo se ti blázni pozabíjí třeba mezi sebou?

To se dozvíte v Cinema City! Pouze zde si můžete tenhle film vychutnat ve všech formátech, které kina nabízí. Pro ty co se drží při zemi, je tu klasický formát 2D, trošku větší odvaz nabízí 3D projekce, která vás vtáhne přímo do děje – a že dít se budou věci.

Pro fajnšmejkry je tady přichystána i projekce v sále 4DX, tam to chce trochu odvahy – na sedačce budete lítat sem a tam, kolem uší vám budou lítat kulky a celým sálem se ponese nezaměnitelná vůně střelného prachu! Zkrátka zážitek, který zapůsobí na všechny vaše smysly. Show může začít!