ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5002 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lenka Vlasáková po mateřské opět Na Jezerce ve hře Musíme si pomáhat

0 Redakce 12.5.2011

Jen dvakrát v samotném závěru sezóny uvidíme v Divadle Na Jezerce úspěšné představení Musíme si pomáhat s vynikající Lenkou Vlasákovou, která se na jeviště vrací po pětiměsíční pauze, během níž se jí v březnu narodil syn Johan Antonín. "Do divadla se moc těším, hlavně na své spoluherce Jiřího Macháčka, Miroslava Vladyku, Martina Sittu a další," říká.

Poté, co si roli těhotné ženy prožila v reálném životě, zahraje si tak Lenka Vlasáková tuto úlohu znovu i na jevišti. Komedii Petra Jarchovského Musíme si pomáhat odehrávající se v období II. světové války na českém maloměstě nastudoval režisér Jan Hřebejk. Divadlo Na Jezerce ji uvede 8. a 16. června.   

V době, kdy bude hrát, se o syna Lence Vlasákové postará její maminka. "Má ideální představa je taková, že bude kolem divadla v parku Jezerka jezdit s kočárkem. Tedy pokud bude pěkné počasí," uvedla herečka. Z prvního vztahu má dceru Sofii a se svým partnerem, oblíbeným Janem Dolanským, má kromě nedávno narozeného Johana Antonína ještě dvě děti, Amálii a Maxmiliána. Léto bude Vlasáková podle svých slov trávit hlavně na chalupě na Nymbursku. "Rádi bychom také alespoň na týden k moři. Snad se nám to podaří," sdělila a dodala, že její muž má během letních měsíců mnoho pracovních povinností.   

rwi (foto: Falcon)