ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7034 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Legendární hudební pořad Na Kloboučku se zhmotní na FestiWalle v Praze

0 jsk 3.7.2019

Hudební pořad Na Kloboučku, který ovlivňoval dvě hudební generace muzikantů a fanoušků, se vrátí velkým koncertem. Silné okamžiky živých televizních vystoupení předvedou původní hudebníci v rámci čtvrtého ročníku FestiWallu 2019. Na pódiu se během speciálního koncertu Na Kloboučku Live vystřídá dvacítka předních sólistů a hráčů v čele s Danem Bártou, Kamilem Střihavkou, Bárou Basikovou, Vlastou Redlem a dalšími.

Nebude to však pouhé vzpomínání. Průvodci pořadu Michal Pavlíček a Ondřej Konrád na pódium pozvou i zástupce mladé generace. FestiWall 2019 se odehraje od 6. do 8. září v modřanském areálu Kytary.cz, hned naproti známé graffiti zdi (odtud FestiWall).

„Projekt Na Kloboučku dokonale sjednocoval špičku české scény. Díky tomu má nezastupitelné postavení v hudební historii a dodnes je vnímán jako nejúspěšnější hudební formát, jaký tu kdy kdo vytvořil. V rámci vystoupení Na Kloboučku Live u nás zazní živě ty nejlepší pecky historie pořadu v podání rezonujících jmen naší hudební scény,“ říká promotér festivalu Filip Černý z Kytar.cz.

Základ kapely budou podle něj tvořit Michal Pavlíček s původní rytmikou: bubeníkem Jiřím Zelenkou a baskytaristou Jiřím Veselým. K nim se postupně přidají frontmani jako Dan Bárta, Kamil Střihavka, Bára Basiková, Vlasta Redl nebo sólisté jako Ondřej Konrád, Mirek Chyška, Jaroslav Gabriel či Michal Nejtek.

Tagy: