ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22661 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Legendární hru Jakub a jeho pán s Jiřím Bartoškou neuvidíme

0 Richard Winter 8.9.2015

Jedny z nejoblíbenějších českých herců, Jiřího Bartošku a Karla Heřmánka, spolu na divadelních prknech ještě chvíli neuvidíme. Legendární divadelní představení Jakub a jeho pán, ve kterém už desítky let excelují, se do Divadla Bez zábradlí zatím nevrátí.

Ještě v letních měsících byl Jiří Bartoška přesvědčen, že Jakub a jeho pán bude prvním divadelním kusem, do kterého se po delší zdravotní přestávce vrátí. Realita je, bohužel, jiná. „S režisérem Radkem Bajgarem jsem se domluvil a slíbil, že o prázdninách natočíme film Teorie tygra. Hned po Karlovarském festivalu v rekordně parném létu denně točím až do patnáctého září a tělo si potřebuje odpočinout. Jsem rád, že to Karel a kolegové pochopili a věřím, že to pochopí i diváci. Jakuba nastartujeme později,“ říká Jiří Bartoška.

„Vzhledem k vzniklé situaci nahrazujeme hru Jakub a jeho pán nejnovějšími tituly z našeho repertoáru. Návštěvníci se tak mohou těšit na komedie Jistě, pane premiére s Karlem Heřmánkem, Danou Morávkovou, Josefem Cardou či Karlem Heřmánkem jr. Kvarter s Janou Švandovou, Zdeňkem Žákem, Rudolfem Hrušínským a Veronikou Freimanovou nebo na Garderobiéra s Karlem Heřmánkem, Josefem Cardou, Bárou Kodetovou a dalšími vynikajícími herci,“ dodává mluvčí Divadla Bez zábradlí Zlata Jílková.