ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27797 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

LAVRS Market v Gabriel Loci na pražském Smíchově

0 jsk 18.5.2023

Druhý ročník LAVRS Marketu připravil pro návštěvníky oproti loňské premiéře rozšířený dvoudenní program.  V sobotu 20. a v neděli 21. května unikátní historické prostory Gabriel Loci na pražském Smíchově se svou nabídkou zaplní nejen výběrové second handy a originální české značky.

Připraveny jsou také tematické přednášky a workshopy, testovací jízdy elektromobilem, reuse pokojíček IKEA a Z pokoje do pokoje, letní kino, chill zóna od plzeňského pivovaru Proud… Hostem živého podcastu Jana Bicana bude Albert Černý, který se spolu s kapelou The Elevators postará i o vydatnou dávku hudební energie.

„Neustálé nakupování nového oblečení mě už nenaplňuje. Chtěl bych, aby si můj křivák nebo starý barevný svetr jednou mohli vzít na sebe naše děti. Protože s Bárou fandíme metodě úklidu kon-mari, zjistili jsme, že největší radost nám dělá oblečení, které používáme aktivně a často. Náš šatník se neustále zmenšuje a obsahuje jenom ty opravdu srdcové kousky, které nosíme. Jsem rád, že budu součástí Lavrs Marketu! Třeba si tam nějaký srdcový kousek najdete i vy,” zve zpěvák a kytarista Albert Černý.

Tagy: