ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29571 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lávka Open Air Chocerady přivítá Langerovou, Duška a další

0 jsk 9.5.2022

I letos se mohou příznivci Jaroslava Duška těšit na sérii jeho představení v rámci akce Lávka Open Air Chocerady, která se koná ve dnech 17. – 26. června. Program tento rok rozšíří koncert Anety Langerové (na snímku) a Léčivé divadlo Gabriely Filippi.

Do příjemné prostředí rekreačního areálu Lávka Chocerady, který je sesterským podnikem pražského klubu Lávka, se Jaroslav Dušek vrací již potřetí. A opět přiveze oblíbená divadelní představení Čtyři dohody, Pátá dohoda a Vizita. Z předchozích dvou ročníků již návštěvníci vědí, že řeka Sázava dodává těmto večerům velmi příjemný, až magický nádech. Osm večerů s Jaroslavem Duškem, Pjérem la Šé’zem, Alanem Vitoušem nebo Zdeňkem Konopáskem začne od 19. června.

Pořadatelé se rozhodli program obohatit ještě o další dva večery. 17. června letošní ročník Lávka Open Air Chocerady zahájí se svou kapelou a smyčcovým triem zpěvačka Aneta Langerová. Vystoupení je jednou ze zastávek aktuálního Langerové turné Dvě slunce, aneb Jak krásné je být milován. Druhým večerem pak bude 18. června Léčivé divadlo Gabriely Filippi s představením Terapie rodinou.

(foto: Helena Kadlčíková)